چهارشنبه 23/خرداد/1397
اجتماعی,ورزشی
سرمربی تیم ملی و بازیکن برتر فوتسال بانوان آسیا

مشکلات مالی بازیکن بشاگردی عضو تیم ملی فوتسال عنوان کردند

خانم زارعی وقتی به اردو می‌آمد می‌گفت سقف خانه‌مان ریخته و باید پول بریزم به حساب پدرم. این‌ها دل آدم را به درد می‌آورد. قلب من با این چیزها می‌شکند. الان مثلا همین بازیکن در بشاگرد، یعنی در روستایی که کمترین امکانات را ندارد به این خوبی درخشید. بازیکنی که وقتی تمرین بین اردویی داشت نمی‌دانست باید چه کار کند.

مصاحبه فرشته کریمی برترین بازیکن فوتسال بانوان آسیا و شهرزاد مظفر سرمربی تیم فوتسال بانوان ایران :

کریمی: تبعیض که می‌شود و اگر بگویم تبعیضی در کار نیست واقعا دروغ است. در مدت اخیر آقای کفاشیان و خود مسوولان مصاحبه کردند و گفتند اول از اینکه تیم ملی رفت جام جهانی خوشحالیم بعد هم از اینکه بانوان قهرمان آسیا شدند. این یعنی چی؟ یعنی اینکه حداقل ارزش مالی نه اما به لحاظ رفتاری جوری از تیم حمایت شود که به آینده امیدوار شویم. الان ما بازیکنی داریم که از روستا می‌آید. خانم فهیمه زارعی به اردو می‌آمد می‌گفت سقف خانه‌مان ریخته و باید پول بریزم به حساب پدرم. این‌ها دل آدم را به درد می‌آورد. قلب من با این چیزها می‌شکند. الان مثلا همین بازیکن در بشاگرد، یعنی در روستایی که کمترین امکانات را ندارد به این خوبی درخشید. بازیکنی که وقتی تمرین بین اردویی داشت نمی‌دانست باید چه کار کند.

مظفر: واقعا من وقتی تمرین بین اردویی می‌دادم بازیکنان باید باشگاه می‌رفتند و کار می‌کردند اما فهیمه زارعی مشکل داشت چون جایی زندگی می‌کند که این امکانات نیست. باید روزی یکی، ۲ ساعت می‌رفت تا به یک شهر برسد و از این امکانات استفاده کند. البته اگر امکانات هم کافی باشد.

این بازیکن چطور از آن روستا کشف شد؟

کریمی: خدا کشفش کرد. بعد از اینکه خدا خرمشهر را آزاد کرد، فهیمه را هم کشف کرد (خنده)

مظفر: واقعا نبوغ از این بازیکن سرازیر می‌شود. چیزی نیست که بخواهیم کشفش کنیم.

کریمی: واقعا فوق‌العاده است. یک دختر بی‌نظیر و بااستعداد بشاگردی مثل فهیمه زارعی. الان صد میلیون و ۲۰۰ میلیون پول زیادی برای کشور ما نیست. کاش چنین پولی می‌دادند تا فقط ببرد تقدیم کند به خانواده‌اش. بتواند یک خانه کوچک بگیرد. این‌ها آرزوهای بچه‌های ما است.

منبع : ایران ورزشی

دیدگاه ها