جمعه 1/تیر/1397
سیاسی
نماینده مردم بندرعباس در مجلس:

مردم هرمزگان تبعیض را نمی‌پذیرد

نماینده مردم هرمزگان از مدیران صنایع استان خواست تا در زمینه ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی نگاه گشایش‌گر داشته باشند و به کمک‌های قطره‌چکانی ۵ میلیون تومانی و ۱۰ میلیون‌ تومانی به چند برنامه کوچک در سال بسنده نکنند.

به گزارش گمبرون نیوز به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی حسین هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت، حسین هاشمی تختی در نشست مجمع نمایندگان استان و استاندار هرمزگان با مدیران صنایع بزرگ استان  اظهار کرد: برگزاری چنین جلسه‌ای نه فقط خواست یک نماینده بلکه خواست و مطالبه مجموعه نمایندگان استان بود تا بتوانیم از ظرفیت این صنایع در حوزه انجام وظایف اجتماعی، بیشتر بهره‌مند شویم.

وی افزود: برگزاری این جلسه اگر چه با تاخیر بوده اما دیر نشده و دستاوردهای آن متوجه مردم استان است.

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت ادامه داد: عبور از گردنه مشکلات اقتصادی به هنر جمعی مدیران نیاز دارد و هماهنگی بخش اصلی کار است.

وی با انتقاد از بی‌توجهی برخی صاحبان ثروت که منبع درآمد خود را از این استان دارند، تصریح کرد: مردم هرمزگان مردم قدرشناسی هستند و قدر خدمت را چه توسط بومی و چه توسط غیربومی به خوبی می‌دانند اما نباید معدود افرادی که از دو قدم آن‌ سو تر از این استان به هرمزگان آمده‌اند، ادعای آقایی کنند و مردم هرمزگان را مورد توهین قرار دهند.

هاشمی تختی تاکید کرد: ما دست دلسوزان و خادمان مردم برای این استان را می‌بوسیم ولی تبعیض در حوزه نیروی انسانی و جذب و بکارگیری سرمایه‌های استان را نمی‌پذیریم.

وی خاطرنشان کرد: رویکردها در حوزه مدیریت صنایع و اثرگذاری آنها در حیات مردم استان باید تغییر کند.

هاشمی تختی از مدیران صنایع استان خواست تا در زمینه ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی نگاه گشایش‌گر داشته باشند و به کمک‌های قطره‌چکانی ۵ میلیون تومانی و ۱۰ میلیون‌ تومانی به چند برنامه کوچک در سال بسنده نکنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تشکیل یک صندوق از سوی صنایع برای کمک به وظایف اجتماعی در استان و تعیین سهم و چارچوب در این صندوق را خواستار شد و گفت: باید کاملا شفاف در این زمینه عمل شود تا بار اضافی بر دوش هیچ صنعتی قرار نگیرد اما در عوض آن صنایع به رشد و پیشرفت استان کمک بیشتری کنند.

دیدگاه ها