دوشنبه 4/تیر/1397
ورزشی

مسابقات اسنوکر قهرمانی استان هرمزگان برگزار شد

مسابقات اسنوکر قهرمانی استان هرمزگان با شرکت 32 ورزشکار به مدت پنج روز در باشگاه دارتوپ بندرعباس برگزار و در پایان سلیم پاکزاد، احمد مزاهدی و حکیم رستمی موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: این مسابقات با حضور 32 ورزشکار به مدت پنج روز برگزار شد و از سطح قابل قبولی برخوردار بود.

مسعود پاکزاد با بیان اینکه این وعده را می‌دهم که از این پس چنین مسابقاتی به‌صورت ماهیانه برگزار شود، اضافه کرد: قصد داریم باشگاه‌های بیلیارد را بیش‌ازپیش فعال کرده و مسابقات را در تمامی باشگاه‌ها فعال کرده تا ضمن استعدادیابی، بتوانیم ورزشکاران هرمزگانی را در آمادگی مناسب ذهنی و فنی قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه در این مسابقات کوچک‌ترین ورزشکار شرکت‌کننده 14 سال و مسن‌ترین ورزشکار شرکت‌کننده 49 سال سن داشت، خاطرنشان کرد: به نفر اول این مسابقات مبلغ یک‌میلیون تومان، نفر دوم 500 هزار تومان و نفر سوم 300 هزار تومان اختصاص یافت.

پاکزاد با بیان اینکه از سه‌شنبه هفته جاری دفتر هیئت بولینگ و بیلیارد استان هرمزگان در مجموعه ورزشی حجاب بندرعباس آغاز به کار می‌کند، اضافه کرد: باید قدم‌به‌قدم سطح این رشته ورزشی را در استان هرمزگان بالا ببریم و امیدوارم بتوانیم با همدلی در خانواده این رشته ورزشی آینده درخشانی را رقم بزنیم.

به گزارش ایسنا، با حضور دانشور(مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان) و خادمی(معاون اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان) در پایان این مسابقات سلیم پاکزاد، احمد مزاهدی و حکیم رستمی موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

منبع: ایسنا

دیدگاه ها