چهارشنبه 6/تیر/1397
اقتصادی
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان:

شکوفایی اقتصاد کشور در گرو تغییر وزیران تنبل است

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با تاکید بر این که شکوفایی اقتصاد کشور در گرو تغییر وزیران تنبل است گفت: دولت با تغییر در کابینه، جلو سوءاستفاده کنندگان اقتصادی کشور را بگیرد.

به گزارش گمبرون نیوز، احمد مرادی با اشاره به این که عملکرد تیم اقتصادی دولت بسیار ضعیف است و ما از این بابت از دولت گله‌مند هستیم اظهار داشت: گرانی‌ها و عدم ثبات قیمت باعث گلایه مردم و کسبه در روزهای اخیر شده است. 
وی با تاکید بر این که حداقل کاری که دولت می‌تواند انجام دهد ترمیم تیم اقتصادی و تغییر کابینه است افزود: ریشه همه مشکلات اقتصادی ارز و تحریم‌های ظالمانه نیست، بلکه بسیاری از مشکلات به بی‌تدبیری، عدم برنامه‌ریزی و عملکرد ضعیف مدیران دستگاه‌های دولتی در داخل کشور برمی‌گردد. 
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با بیان این که بطور مثال گرانی میوه در کشور به تحریم‌های ظالمانه غرب، افزایش قیمت ارز و خروج آمریکا از برجام مربوط نمی‌شود خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم با تغییر وزیران تنبل و ناکارآمد و با معرفی یک تیم قوی و کارآمد می‌تواند جلو سوءاستفاده‌کنندگان اقتصادی کشور را بگیرد. 
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندر خمیر و ابوموسی با بیان این که، دولت باید در حل مشکلات مردم در عمل اقدام کند تصریح کرد: ضرورت دارد در حوزه‌های ارزی، خودرو و طلا همه مسؤولان تلاش بیشتری کنند تا وضعیت اقتصادی کشور اصلاح شود.

منبع: ایسنا

دیدگاه ها