یکشنبه 10/تیر/1397
ورزشی
وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی:

شانس کسب مدال در مسابقات آسیایی جاکارتا را دارم

وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی گفت: وضعیتم در رکوردگیری خیلی خوب بود، حقم نبود که ذخیره باشم و باید جزء نفرات برتر بودم که متأسفانه به حقم نرسیدم.

به گزارش گمبرون نیوز، مجید عسگری در خصوص شرایطش در رکوردگیری برای مشخص شدن ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: وضعیتم در رکوردگیری خیلی خوب بود، حقم نبود که ذخیره باشم و باید جزء نفرات برتر بودم که متأسفانه به حقم نرسیدم.

وی با بیان اینکه وزنه‌برداری به‌گونه‌ای شده است که کاری به زور بازو و اینکه در رکوردگیری خوب یا بد کار کنی ندارد، افزود: باید گردن‌کلفت باشی و در شورای فنی پارتی داشته باشی تا بتوانی در ترکیب اصلی قرار بگیری؛ حق من این  بود که در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرم نه اینکه اسمم به‌عنوان رزرو رد شود.

این وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی در خصوص شانس برای حضور در بازی‌های جاکارتا تصریح کرد: با وجود این بی‌عدالتی‌ها باز هم کمی امید به اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا دارم، باید ببینیم چه می‌شود.

عسگری با اشاره به اینکه اگر در مسابقات آسیایی جاکارتا حضور پیدا کنم، شانس کسب مدال را دارم، اضافه کرد: چند ماه قبل با همین رکوردهایی که در رکوردزنی ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا کسب کردم می‌توانستم اول یا دوم جهان شوم اما بازی‌های جهانی را هم به همین نحو و با بی‌عدالتی از دست دادم.

وی ادامه داد: باوجوداینکه رکوردگیری را شورای فنی برگزار کرده اما فدراسیون رأی شورای فنی که اکثریت به من رأی داده بودند را قبول نکرده و رئیس فدراسیون مثل مسابقات جهانی رأی شورای فنی را برگرداند.

این وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی در تشریح دلیل اینکه نتوانست موفقیت‌های جوانان را در رده بزرگ‌سالان تکرار کند، عنوان کرد: علت اصلی این بوده است که حمایت مسئولین استانی را ندارم، هیچ‌کس از استان هرمزگان من را  حمایت نمی‌کند، اگر حمایتی بود این‌گونه نمی‌شد که به این سادگی حقم را پایمال کنند و به‌راحتی کنار گذاشته شوم.

عسگری همچنین در خصوص انتظاراتش از مسئولین استان هرمزگان بیان کرد: در حال حاضر دیگر انتظاری از مسئولین استانی ندارم و اگر کاری هم بکنند دیگر به درد من نمی‌خورد و فایده‌ای ندارد، باید قبل از این حمایت می‌کردند و خود را نشان می‌دادند.

وی در پایان با بیان اینکه خدا جای حق نشسته است و روزی جواب این بی‌عدالتی‌ها را می‌دهد و امیدوارم زنده باشم و آن روز را ببینم، خاطرنشان کرد: از خدا می‌خواهم جواب بی‌عدالتی افرادی که این‌گونه حق من را خوردند و همه کسانی که از بزرگ تا کوچک در این کار دست داشته‌اند را بدهد.

منبع: ایسنا

دیدگاه ها