چهارشنبه 13/تیر/1397
ورزشی
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

تا هفته سوم به شرایط ایده آل خواهیم رسید/مسئولان باشگاه پیگیر مسائل مالی هستند

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: همواره بازی نخست در لیگ برتر سخت و دشوار است اما امیدواریم با انجام یک بازی هدفمند سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

به گزارش گمبرون نیوز، عباس روزپیکر اظهار کرد: نباید انتظار داشت تیم آذرخش در این مدت کمی که تمریناتش را آغاز کرده بتواند به هماهنگی کامل برسد اما در حد توان توانسته‌ایم به گوشه‌هایی از برنامه‌های مدنظرمان دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه نسبت به زمان اندکی که در کنار هم بودیم توانسته‌ایم به هماهنگی معقولی دست پیدا کنیم، اضافه کرد: همواره بازی نخست در لیگ برتر سخت و دشوار است اما امیدواریم با انجام یک بازی هدفمند سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

روزپیکر با اشاره به اینکه در دیدار هفته نخست برابر ارژن شیراز، مصطفی طیبی را به دلیل محرومیت و بهزاد میری زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، خاطرنشان کرد: تمامی شرایط لازم برای رویارویی برابر ارژن مهیا شده و به‌خوبی از تیم حریف شناخت داریم.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس ادامه داد: تیم ارژن نسبت به فصل گذشته توانسته علاوه بر حفظ شاکله اصلی خود، بازیکنان خوبی را کند که در این میان میثم برمشوری بازیکن فصل گذشته آذرخش هم به این تیم ملحق شده است.

وی با بیان اینکه امروز ITC علی عابدین بازیکن جدیدمان خواهد رسید و برای حضور برابر ارژن مشکلی ندارد، اضافه کرد: باوجوداینکه برای آغاز مسابقات لیگ برتر اردویی برگزار نکردیم و حتی در بدنسازی هم با مشکل زمانی برخوردیم اما از روحیه مطلوبی برای دیدار هفته نخست و شاد کردن دل هوادارانمان برخورداریم.

روزپیکر با اشاره به اینکه تا هفته سوم به شرایط ایده آل و مدنظرمان خواهیم رسید، در خصوص شرایط مالی پیشرو، بیان کرد: در این فصل قرار است در خصوص مسائل مالی صحبتی نکنم اما مسئولان باشگاه پیگیر هستند و امیدوارم تا قبل از دیدار هفته نخست بتوانند بخشی از وعده‌ها را عملی کنند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در پایان گفت: به حضور حداکثری هوادارانمان در سالن فجر بندرعباس نیاز داریم تا دیدار نخست را با پیروزی آغاز کنیم.

تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در هفته نخست جمعه(15 تیر) از ساعت 18 در سالن فجر از تیم ارژن فارس میزبانی می‌کند.

منبع: ایسنا

دیدگاه ها