دوشنبه 16/مهر/1397
اجتماعی
مدیر فناوری اطلاعات منطقه آزاد کیش خبرداد

راه‌اندازی تاکسی اینترنتی در جزیره کیش

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش از راه‌اندازی تاکسی اینترنتی در قالب اپلیکیشنی زیر نظر این سازمان خبر داد.

به گزارش گمبرون نیوز، امیر سوداگران گفت: اواخر سال گذشته اپلیکیشن آی‌کیش به‌ عنوان یک نیاز ضروری در جهت خدمات‌رسانی الکترونیکی برای کیشوندان و گردشگران در جزیره کیش توسط سازمان منطقه آزاد کیش ارائه شد، دسترسی سریع و آسان به آخرین اطلاعات مراکز گردشگری و خدماتی کیش و امکان خرید آنلاین بلیت مراکز گردشگری و پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر از قابلیت‌های موجود در این اپلیکیشن هستند.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم با راه‌اندازی این اپلیکیشن بسیاری از واسطه‌گری‌ها در عرصه گردشگری برطرف شود، افزود: بعد از ایام نوروز این اپلیکیشن نیاز به یک به‌روز‌رسانی برای ارائه خدمات بیشتر داشت تا بتواند جذاب‌تر و کاربردی‌تر شود، بدین منظور با تلاش‌های فراوان دو بخش ضروری کیف پول و تاکسی اینترنتی به اپلیکیشن آی‌کیش اضافه شد.
 مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تاکسی اینترنتی ضرورتی است که افراد بدون نیاز به حضور میدانی و تماس تلفنی، صرفاً با چند کلیک بتوانند فراخوان تاکسی بدهند و این قابلیتی است که هم گردشگران و هم کیشوندان به آن نیاز دارند.
این مقام مسؤول ادامه داد: بخش فراخوان تاکسی در اپلیکیشن آی‌کیش به‌ صورتی طراحی شده که همه افراد به‌ راحتی بتوانند از آن استفاده کنند، برای این کار با ورود به این بخش و با انتخاب یکی از آژانس‌های تعریف شده و دارای مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش، درخواستی بر روی‌ مانیتورهای نصب شده در تاکسی‌ها فرستاده می‌شود و راننده تاکسی با مشاهده مکان ارائه درخواست به محل اعزام می‌شود.

منبع: فارس

برچسب ها
دیدگاه ها