دوشنبه 23/مهر/1397
فرماندار قشم:

بدنبال رفع مشکلات شرکت‌های تولیدی در قشم هستیم

فرماندار قشم در بازدید از چند شرکت تولیدی در شهرک صنعتی تولا گفت: بدنبال رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در قشم هستیم.

علیرضا نصری صبح امروز در حاشیه بازدید از چند شرکت تولیدی در شهرک صنعتی تولا اظهار داشت: بیشترین فعالیت شرکت‌ها در این شهرک، بر تولید و صادرات کالاهای صنعتی متمرکز است.

وی بیان داشت: یکی از این شرکت‌ها در حال حاضر با مشکل برق مواجه است که بدنبال پیگیری برای رفع آن هستیم.

فرماندار شهرستان قشم همچنین در بازدید از شرکت سام پترو صنعت اظهار داشت: این شرکت در حوزه تولید قطعات استخراج گاز در شهرک صنعتی تولای متقاضی دریافت تسهیلات است.

نصری اضافه کرد: هم اکنون سرمایه‌گذار این شرکت برای دریافت تسهیلات فراگیر از طریق فرمانداری به کمیته استانی معرفی شده است.

وی یادآور شد: بنا به دستور استاندار هرمزگان پیگیر رفع مشکلات شرکت‌های صنعتی و تولیدی یاد شده در کار گروه رفع موانع تولید شهرستان قشم هستیم.

این مسؤول خاطر نشان کرد: مهمترین برنامه دولت تدبیر و امید برای مقابله با مشکلات اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار ارائه تسهیلات فراگیر اشتغال به مناطق روستایی و شهرهای زیر 10هزارنفر است.

نصری اضافه کرد: اجرای موفق این طرح با مشارکت مردم، صاحبان طرح، برنامه و سرمایه و همچنین به همراهی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها بستگی دارد.

وی ادامه داد: تعلل و همکاری نکردن متولیان و دست اندرکاران یاد شده در اجرای طرح تسهیلات فراگیر اشتغال‌زایی موجب بروز خسارت و کمک به دشمن در توسعه ناکارآمدی اقتصادی نظام می‌شود.

منبع: فارس

دیدگاه ها